Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1905405
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021575
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20201555
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe19264
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu9967
Ikona - strzałka prawaKontakt15881
Ikona - strzałka prawaWybory15713
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020406
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.2782
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191545
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego3660
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188720
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201515287
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3725
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201513010
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153221
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201515016
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201418448
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12610
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste7920
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności9311
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego10169
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo9199
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne15880
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14455
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4799
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3322
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3447
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3398
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców6206
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8182
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy223413
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia373573
Ikona - strzałka prawaAzbest7181
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne17562
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia9173
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej73094
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska37698
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9651
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3068
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3560
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód11534
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1309
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9720
Ikona - strzałka prawaPetycje5763
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy2273
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta1747
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna4420
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych2031
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin2947
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania3311
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin2067
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności371
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne11929
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia12210
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro89231
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych65006
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy36837
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7321
Ikona - strzałka prawaRadni9105
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6844
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy21385
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181869
Ikona - strzałka prawaArchiwum36255
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań1304
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy84528
Ikona - strzałka prawaWójt gminy24968
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17430
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9813
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35759
Ikona - strzałka prawaRok 20202856
Ikona - strzałka prawaRok 20192952
Ikona - strzałka prawaRok 201812767
Ikona - strzałka prawaRok 20179254
Ikona - strzałka prawaRok 20169878
Ikona - strzałka prawaRok 201513794
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3883
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5557
Ikona - strzałka prawaRok 201414435
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7903
Ikona - strzałka prawaRok 20116983
Ikona - strzałka prawaRok 201211672
Ikona - strzałka prawaRok 20138412
Ikona - strzałka prawaRok 20149464
Ikona - strzałka prawaRok 201511859
Ikona - strzałka prawaRok 20167672
Ikona - strzałka prawaRok 20172709
Ikona - strzałka prawaRok 20182825
Ikona - strzałka prawa885
Ikona - strzałka prawaRok 2019981
Ikona - strzałka prawaStatut11742
Ikona - strzałka prawaRegulamin14693
Ikona - strzałka prawaUchwały30785
Ikona - strzałka prawaRok 20206312
Ikona - strzałka prawaRok 201925828
Ikona - strzałka prawaRok 201832280
Ikona - strzałka prawaRok 201727368
Ikona - strzałka prawaRok 201634363
Ikona - strzałka prawaRok 201541894
Ikona - strzałka prawaRok 201439589
Ikona - strzałka prawaRok 201337451
Ikona - strzałka prawaRok 201247186
Ikona - strzałka prawaRok 201140074
Ikona - strzałka prawaRok 201031489
Ikona - strzałka prawaRok 200929699
Ikona - strzałka prawaRok 200825845
Ikona - strzałka prawaRok 200727354
Ikona - strzałka prawaRok 200629156
Ikona - strzałka prawaRok 200524842
Ikona - strzałka prawaRok 200426168
Ikona - strzałka prawaRok 200326684
Ikona - strzałka prawaRok 200224971
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy29534
Ikona - strzałka prawaRok 2021972
Ikona - strzałka prawaRok 202010381
Ikona - strzałka prawaRok 201920392
Ikona - strzałka prawaRok 201821923
Ikona - strzałka prawaRok 201726641
Ikona - strzałka prawaRok 201633090
Ikona - strzałka prawaRok 201552228
Ikona - strzałka prawaRok 201432660
Ikona - strzałka prawaRok 201334988
Ikona - strzałka prawaRok 201236251
Ikona - strzałka prawaRok 201133305
Ikona - strzałka prawaRok 201031417
Ikona - strzałka prawaRok 200929485
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych1334
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa21905
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14426
Ikona - strzałka prawaRok 20113821
Ikona - strzałka prawaRok 20126089
Ikona - strzałka prawaRok 20131403
Ikona - strzałka prawaRok 20141359
Ikona - strzałka prawaRok 20152058
Ikona - strzałka prawaRok 20161393
Ikona - strzałka prawaRok 20171694
Ikona - strzałka prawaRok 20181818
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11219
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne37402
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16030
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2036
Ikona - strzałka prawaPozostałe11593
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie5002
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3320
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18485
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16349
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11985
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia18758
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9115
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina7888
Ikona - strzałka prawaRok 20093910
Ikona - strzałka prawaRok 20105941
Ikona - strzałka prawaRok 20115000
Ikona - strzałka prawaRok 20124773
Ikona - strzałka prawaRok 20135474
Ikona - strzałka prawaRok 20145135
Ikona - strzałka prawaRok 20155023
Ikona - strzałka prawaRok 20164859
Ikona - strzałka prawaRok 20173884
Ikona - strzałka prawaRok 20183095
Ikona - strzałka prawaRok 20192145
Ikona - strzałka prawaRok 2020687
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG1471
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin1386
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1329
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice1382
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11091
Ikona - strzałka prawaRok 20095290
Ikona - strzałka prawaRok 20104892
Ikona - strzałka prawaRok 201110548
Ikona - strzałka prawaRok 201210378
Ikona - strzałka prawaRok 20136625
Ikona - strzałka prawaRok 20148044
Ikona - strzałka prawaRok 20158771
Ikona - strzałka prawaRok 20165771
Ikona - strzałka prawaRok 20172216
Ikona - strzałka prawaRok 20182118
Ikona - strzałka prawaRok 20191059
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1914
Ikona - strzałka prawaPrzetargi11226
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem5080
Ikona - strzałka prawaSprzedaż18141
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1688
Ikona - strzałka prawaRok 2019943
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4731
Ikona - strzałka prawaInformacje5325
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7298
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6346
Ikona - strzałka prawaSprawozdania9570
Ikona - strzałka prawaKonkursy7370
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia48152
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów12857
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9446
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8932
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2374
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9195
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13419
Ikona - strzałka prawaArchiwum9234
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7905
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7544
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7282

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-02-25 15:14:36, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)