Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1859834
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20201354
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe19027
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu9859
Ikona - strzałka prawaKontakt15707
Ikona - strzałka prawaWybory15602
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 202096
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.2582
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191484
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego3471
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188341
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201515035
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3661
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201512790
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153163
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201514763
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201418231
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12507
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste7801
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności9166
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego10069
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo9094
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne15704
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14222
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4740
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3265
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3387
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3342
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców6074
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8082
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy218996
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia368753
Ikona - strzałka prawaAzbest7036
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne17217
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia8921
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej72496
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska37270
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9581
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3022
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3502
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód10936
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1255
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9626
Ikona - strzałka prawaPetycje5534
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy2083
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta1611
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna4295
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1953
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin2844
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania3199
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin1920
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności249
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne11491
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia11630
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro86879
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych63529
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy36510
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7233
Ikona - strzałka prawaRadni9032
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6760
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy20944
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181806
Ikona - strzałka prawaArchiwum35475
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań1079
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy83385
Ikona - strzałka prawaWójt gminy24841
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17344
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9729
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35569
Ikona - strzałka prawaRok 20202565
Ikona - strzałka prawaRok 20192854
Ikona - strzałka prawaRok 201812630
Ikona - strzałka prawaRok 20179125
Ikona - strzałka prawaRok 20169750
Ikona - strzałka prawaRok 201513681
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5463
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3821
Ikona - strzałka prawaRok 201414279
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7827
Ikona - strzałka prawaRok 20116829
Ikona - strzałka prawaRok 201211465
Ikona - strzałka prawaRok 20138198
Ikona - strzałka prawaRok 20149263
Ikona - strzałka prawaRok 201511606
Ikona - strzałka prawaRok 20167481
Ikona - strzałka prawaRok 20172614
Ikona - strzałka prawaRok 20182755
Ikona - strzałka prawa850
Ikona - strzałka prawaRok 2019929
Ikona - strzałka prawaStatut11609
Ikona - strzałka prawaRegulamin14479
Ikona - strzałka prawaUchwały30582
Ikona - strzałka prawaRok 20205371
Ikona - strzałka prawaRok 201924483
Ikona - strzałka prawaRok 201831241
Ikona - strzałka prawaRok 201726729
Ikona - strzałka prawaRok 201633627
Ikona - strzałka prawaRok 201541177
Ikona - strzałka prawaRok 201438850
Ikona - strzałka prawaRok 201336816
Ikona - strzałka prawaRok 201246500
Ikona - strzałka prawaRok 201139537
Ikona - strzałka prawaRok 201030976
Ikona - strzałka prawaRok 200929193
Ikona - strzałka prawaRok 200825423
Ikona - strzałka prawaRok 200726887
Ikona - strzałka prawaRok 200628643
Ikona - strzałka prawaRok 200524409
Ikona - strzałka prawaRok 200425702
Ikona - strzałka prawaRok 200326124
Ikona - strzałka prawaRok 200224470
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy28987
Ikona - strzałka prawaRok 202181
Ikona - strzałka prawaRok 20209552
Ikona - strzałka prawaRok 201919567
Ikona - strzałka prawaRok 201821308
Ikona - strzałka prawaRok 201725988
Ikona - strzałka prawaRok 201632375
Ikona - strzałka prawaRok 201551223
Ikona - strzałka prawaRok 201432067
Ikona - strzałka prawaRok 201334406
Ikona - strzałka prawaRok 201235744
Ikona - strzałka prawaRok 201132669
Ikona - strzałka prawaRok 201030919
Ikona - strzałka prawaRok 200928976
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych1218
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa21664
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14329
Ikona - strzałka prawaRok 20113765
Ikona - strzałka prawaRok 20126018
Ikona - strzałka prawaRok 20131350
Ikona - strzałka prawaRok 20141308
Ikona - strzałka prawaRok 20151971
Ikona - strzałka prawaRok 20161338
Ikona - strzałka prawaRok 20171621
Ikona - strzałka prawaRok 20181755
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11114
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne36604
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15886
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1923
Ikona - strzałka prawaPozostałe11497
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4941
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3254
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18390
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16247
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11907
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia18545
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9057
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina7803
Ikona - strzałka prawaRok 20093858
Ikona - strzałka prawaRok 20105863
Ikona - strzałka prawaRok 20114938
Ikona - strzałka prawaRok 20124686
Ikona - strzałka prawaRok 20135375
Ikona - strzałka prawaRok 20145046
Ikona - strzałka prawaRok 20154925
Ikona - strzałka prawaRok 20164750
Ikona - strzałka prawaRok 20173783
Ikona - strzałka prawaRok 20182989
Ikona - strzałka prawaRok 20192043
Ikona - strzałka prawaRok 2020594
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG1379
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin1321
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1245
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice1297
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10995
Ikona - strzałka prawaRok 20095212
Ikona - strzałka prawaRok 20104826
Ikona - strzałka prawaRok 201110376
Ikona - strzałka prawaRok 201210203
Ikona - strzałka prawaRok 20136495
Ikona - strzałka prawaRok 20147893
Ikona - strzałka prawaRok 20158611
Ikona - strzałka prawaRok 20165635
Ikona - strzałka prawaRok 20172165
Ikona - strzałka prawaRok 20182064
Ikona - strzałka prawaRok 20191001
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1807
Ikona - strzałka prawaPrzetargi10882
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem4895
Ikona - strzałka prawaSprzedaż17741
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1601
Ikona - strzałka prawaRok 2019819
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4686
Ikona - strzałka prawaInformacje5266
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7210
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6261
Ikona - strzałka prawaSprawozdania9460
Ikona - strzałka prawaKonkursy7220
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia47248
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów12586
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9381
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8871
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2306
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9131
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13353
Ikona - strzałka prawaArchiwum9156
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7847
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7480
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7218

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-18 14:47:42, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)