Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1959038
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021869
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20201758
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe19519
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu10063
Ikona - strzałka prawaKontakt16037
Ikona - strzałka prawaWybory15834
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020977
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191617
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.3127
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego3909
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189267
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201515624
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3819
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201513274
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153291
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201515385
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201418739
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12727
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste8066
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności9539
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego10311
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo9360
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne16148
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14784
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4869
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3388
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3530
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3470
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców6383
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8279
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy226768
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia380020
Ikona - strzałka prawaAzbest7395
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne18054
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia9566
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej74066
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska38481
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9753
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3132
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3641
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód12459
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1401
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9854
Ikona - strzałka prawaPetycje6112
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy2650
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta1967
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna4560
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych2110
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin3064
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania3467
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin2287
Ikona - strzałka prawaDOSTĘPNOŚĆ49
Ikona - strzałka prawaKoordynator ds. dostępności76
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności93
Ikona - strzałka prawaPlan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności69
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewnienia dostępności126
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne12415
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia12843
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro92268
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych67127
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne pon. 130 000 zł - od 1 stycznia 2021 r.577
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy37180
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7436
Ikona - strzałka prawaRadni9205
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6956
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy21872
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181950
Ikona - strzałka prawaArchiwum37426
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań1735
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy86069
Ikona - strzałka prawaWójt gminy25113
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17540
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9909
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36049
Ikona - strzałka prawaRok 20203268
Ikona - strzałka prawaRok 20193094
Ikona - strzałka prawaRok 201812943
Ikona - strzałka prawaRok 20179418
Ikona - strzałka prawaRok 201610037
Ikona - strzałka prawaRok 201513964
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5671
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3960
Ikona - strzałka prawaRok 201414627
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7993
Ikona - strzałka prawaRok 20117180
Ikona - strzałka prawaRok 201211950
Ikona - strzałka prawaRok 20138648
Ikona - strzałka prawaRok 20149771
Ikona - strzałka prawaRok 201512178
Ikona - strzałka prawaRok 20167944
Ikona - strzałka prawaRok 20172841
Ikona - strzałka prawaRok 20182912
Ikona - strzałka prawa928
Ikona - strzałka prawaRok 20191047
Ikona - strzałka prawaStatut11883
Ikona - strzałka prawaRegulamin14947
Ikona - strzałka prawaUchwały31054
Ikona - strzałka prawaRok 2021331
Ikona - strzałka prawaRok 20207453
Ikona - strzałka prawaRok 201927694
Ikona - strzałka prawaRok 201833768
Ikona - strzałka prawaRok 201728272
Ikona - strzałka prawaRok 201635336
Ikona - strzałka prawaRok 201542959
Ikona - strzałka prawaRok 201440605
Ikona - strzałka prawaRok 201338331
Ikona - strzałka prawaRok 201248277
Ikona - strzałka prawaRok 201140906
Ikona - strzałka prawaRok 201032209
Ikona - strzałka prawaRok 200930394
Ikona - strzałka prawaRok 200826444
Ikona - strzałka prawaRok 200727973
Ikona - strzałka prawaRok 200629871
Ikona - strzałka prawaRok 200525441
Ikona - strzałka prawaRok 200426747
Ikona - strzałka prawaRok 200327378
Ikona - strzałka prawaRok 200225573
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy29985
Ikona - strzałka prawaRok 20211888
Ikona - strzałka prawaRok 202011554
Ikona - strzałka prawaRok 201921832
Ikona - strzałka prawaRok 201822834
Ikona - strzałka prawaRok 201727572
Ikona - strzałka prawaRok 201634047
Ikona - strzałka prawaRok 201553537
Ikona - strzałka prawaRok 201433428
Ikona - strzałka prawaRok 201335770
Ikona - strzałka prawaRok 201237286
Ikona - strzałka prawaRok 201134156
Ikona - strzałka prawaRok 201032126
Ikona - strzałka prawaRok 200930207
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych1484
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa22211
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14499
Ikona - strzałka prawaRok 20113890
Ikona - strzałka prawaRok 20126179
Ikona - strzałka prawaRok 20131471
Ikona - strzałka prawaRok 20141436
Ikona - strzałka prawaRok 20152156
Ikona - strzałka prawaRok 20161462
Ikona - strzałka prawaRok 20171782
Ikona - strzałka prawaRok 20181898
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11356
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne38366
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16189
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2180
Ikona - strzałka prawaPozostałe11701
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie5085
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3394
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18587
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16435
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12086
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia19113
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9194
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina8028
Ikona - strzałka prawaRok 20093968
Ikona - strzałka prawaRok 20106045
Ikona - strzałka prawaRok 20115085
Ikona - strzałka prawaRok 20124882
Ikona - strzałka prawaRok 20135603
Ikona - strzałka prawaRok 20145236
Ikona - strzałka prawaRok 20155156
Ikona - strzałka prawaRok 20165031
Ikona - strzałka prawaRok 20174027
Ikona - strzałka prawaRok 20183234
Ikona - strzałka prawaRok 20192303
Ikona - strzałka prawaRok 2020836
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG1713
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin1520
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1439
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice1506
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11217
Ikona - strzałka prawaRok 20095378
Ikona - strzałka prawaRok 20104973
Ikona - strzałka prawaRok 201110767
Ikona - strzałka prawaRok 201210595
Ikona - strzałka prawaRok 20136791
Ikona - strzałka prawaRok 20148231
Ikona - strzałka prawaRok 20159000
Ikona - strzałka prawaRok 20165971
Ikona - strzałka prawaRok 20172279
Ikona - strzałka prawaRok 20182202
Ikona - strzałka prawaRok 20191143
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO2060
Ikona - strzałka prawaPrzetargi11674
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem5277
Ikona - strzałka prawaSprzedaż18620
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1790
Ikona - strzałka prawaRok 20191091
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4791
Ikona - strzałka prawaInformacje5402
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7402
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6452
Ikona - strzałka prawaSprawozdania9715
Ikona - strzałka prawaKonkursy7535
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia49331
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów13193
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9513
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9008
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2447
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9254
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13502
Ikona - strzałka prawaArchiwum9352
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8015
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7614
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7345

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-19 09:51:3, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)