Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1642984
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20201858
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe17715
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu9313
Ikona - strzałka prawaKontakt14864
Ikona - strzałka prawaWybory14814
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.701
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191068
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego1868
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20184944
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201512960
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3044
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201511053
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152802
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201512941
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201416452
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11764
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste7045
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności7827
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego9289
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo8199
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne14076
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty12264
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4371
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2842
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2971
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2890
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców4948
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7628
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy203288
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia333843
Ikona - strzałka prawaAzbest6009
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne14248
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia7064
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej67251
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska33601
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9051
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2658
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3055
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód6007
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe825
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.546696
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9110
Ikona - strzałka prawaPetycje4206
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy1044
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta821
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna3554
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1518
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin2237
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania1932
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 20181104
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne8315
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia8447
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro70683
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych48701
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy34902
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6655
Ikona - strzałka prawaRadni8361
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6188
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy18223
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181334
Ikona - strzałka prawaArchiwum28007
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań179
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy73896
Ikona - strzałka prawaWójt gminy24167
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16843
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9259
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe33233
Ikona - strzałka prawaRok 20191598
Ikona - strzałka prawaRok 201811360
Ikona - strzałka prawaRok 20178286
Ikona - strzałka prawaRok 20168903
Ikona - strzałka prawaRok 201512837
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3328
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję4779
Ikona - strzałka prawaRok 201413197
Ikona - strzałka prawaRok 20138748
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7325
Ikona - strzałka prawaRok 20115550
Ikona - strzałka prawaRok 20129719
Ikona - strzałka prawaRok 20136641
Ikona - strzałka prawaRok 20147507
Ikona - strzałka prawaRok 20159438
Ikona - strzałka prawaRok 20165838
Ikona - strzałka prawaRok 20171829
Ikona - strzałka prawaRok 20182185
Ikona - strzałka prawa577
Ikona - strzałka prawaRok 2019562
Ikona - strzałka prawaStatut10865
Ikona - strzałka prawaRegulamin12987
Ikona - strzałka prawaUchwały29449
Ikona - strzałka prawaRok 2020838
Ikona - strzałka prawaRok 201913640
Ikona - strzałka prawaRok 201822089
Ikona - strzałka prawaRok 201720760
Ikona - strzałka prawaRok 201627290
Ikona - strzałka prawaRok 201534160
Ikona - strzałka prawaRok 201431941
Ikona - strzałka prawaRok 201331013
Ikona - strzałka prawaRok 201239579
Ikona - strzałka prawaRok 201133864
Ikona - strzałka prawaRok 201026235
Ikona - strzałka prawaRok 200924430
Ikona - strzałka prawaRok 200821373
Ikona - strzałka prawaRok 200722659
Ikona - strzałka prawaRok 200623852
Ikona - strzałka prawaRok 200520498
Ikona - strzałka prawaRok 200421725
Ikona - strzałka prawaRok 200321088
Ikona - strzałka prawaRok 200220274
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy26783
Ikona - strzałka prawaRok 20202371
Ikona - strzałka prawaRok 201911931
Ikona - strzałka prawaRok 201815746
Ikona - strzałka prawaRok 201720233
Ikona - strzałka prawaRok 201626268
Ikona - strzałka prawaRok 201542731
Ikona - strzałka prawaRok 201426866
Ikona - strzałka prawaRok 201329202
Ikona - strzałka prawaRok 201230920
Ikona - strzałka prawaRok 201127182
Ikona - strzałka prawaRok 201026164
Ikona - strzałka prawaRok 200924173
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych73
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa20247
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13794
Ikona - strzałka prawaRok 20113382
Ikona - strzałka prawaRok 20125511
Ikona - strzałka prawaRok 2013966
Ikona - strzałka prawaRok 2014939
Ikona - strzałka prawaRok 20151386
Ikona - strzałka prawaRok 2016946
Ikona - strzałka prawaRok 20171101
Ikona - strzałka prawaRok 20181303
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10424
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne33033
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15081
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1246
Ikona - strzałka prawaPozostałe10948
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4541
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2856
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17843
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15713
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11443
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia17272
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8743
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina7257
Ikona - strzałka prawaRok 20093459
Ikona - strzałka prawaRok 20105188
Ikona - strzałka prawaRok 20114429
Ikona - strzałka prawaRok 20123959
Ikona - strzałka prawaRok 20134577
Ikona - strzałka prawaRok 20144330
Ikona - strzałka prawaRok 20154127
Ikona - strzałka prawaRok 20163890
Ikona - strzałka prawaRok 20173014
Ikona - strzałka prawaRok 20182268
Ikona - strzałka prawaRok 20191077
Ikona - strzałka prawaRok 202084
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG821
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin774
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin717
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice740
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10511
Ikona - strzałka prawaRok 20094663
Ikona - strzałka prawaRok 20104351
Ikona - strzałka prawaRok 20118993
Ikona - strzałka prawaRok 20128725
Ikona - strzałka prawaRok 20135488
Ikona - strzałka prawaRok 20146595
Ikona - strzałka prawaRok 20157195
Ikona - strzałka prawaRok 20164629
Ikona - strzałka prawaRok 20171825
Ikona - strzałka prawaRok 20181694
Ikona - strzałka prawaRok 2019604
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO923
Ikona - strzałka prawaPrzetargi8577
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem4021
Ikona - strzałka prawaSprzedaż12439
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne803
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4404
Ikona - strzałka prawaInformacje4906
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6768
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5675
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8490
Ikona - strzałka prawaKonkursy6699
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia40751
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów10755
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9014
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8538
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1866
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8818
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12797
Ikona - strzałka prawaArchiwum8802
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7400
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7076
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6860

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-06-05 14:57:2, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)