Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2623908
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające do Rady Gminy Secemin3809
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20213155
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20204016
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe22891
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu11683
Ikona - strzałka prawaKontakt19038
Ikona - strzałka prawaWybory17525
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20209522
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.7776
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20192782
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego7891
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201817850
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201520920
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW5285
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201517410
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20154399
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201520435
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201422993
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?14812
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste10157
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności12926
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego12465
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo11524
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne19824
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty19562
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych6041
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej4542
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe4690
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta4611
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców9022
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu9762
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy261154
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia466970
Ikona - strzałka prawaTaryfy za wodę i ścieki600
Ikona - strzałka prawaobowiązujące w latach 2022-2025632
Ikona - strzałka prawaAzbest10138
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne26073
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia14364
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej84632
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska50267
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew10948
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe4125
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta4806
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód28243
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe2572
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski11287
Ikona - strzałka prawaPetycje9276
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy6726
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta4798
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna6747
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych3678
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin4591
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin5186
Ikona - strzałka prawaSTRATEGIA PONADLOKALNA1718
Ikona - strzałka prawaDOSTĘPNOŚĆ956
Ikona - strzałka prawaKoordynator ds. dostępności1456
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1404
Ikona - strzałka prawaPlan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności1205
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewnienia dostępności1446
Ikona - strzałka prawaInformacja o Urzędzie Gminy w języku – ETR905
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostępności794
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne17561
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia18949
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro123950
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych96091
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne pon. 130 000 zł - od 1 stycznia 2021 r.8254
Ikona - strzałka prawaBaza danych779
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy41255
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy8861
Ikona - strzałka prawaRadni10699
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy8378
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy30743
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20183235
Ikona - strzałka prawaArchiwum55395
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań9258
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy108911
Ikona - strzałka prawaWójt gminy26788
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy18811
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy11142
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe40309
Ikona - strzałka prawaRok 20222441
Ikona - strzałka prawaRok 20214634
Ikona - strzałka prawaRok 20206001
Ikona - strzałka prawaRok 20194761
Ikona - strzałka prawaRok 201815625
Ikona - strzałka prawaRok 201711806
Ikona - strzałka prawaRok 201612137
Ikona - strzałka prawaRok 201516076
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję7356
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję5203
Ikona - strzałka prawaRok 201417318
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego9513
Ikona - strzałka prawaRok 201110418
Ikona - strzałka prawaRok 201216545
Ikona - strzałka prawaRok 201312689
Ikona - strzałka prawaRok 201414251
Ikona - strzałka prawaRok 201517614
Ikona - strzałka prawaRok 201612061
Ikona - strzałka prawaRok 20174880
Ikona - strzałka prawaRok 20184235
Ikona - strzałka prawa1629
Ikona - strzałka prawaRok 20192165
Ikona - strzałka prawaRok 2020443
Ikona - strzałka prawaRok 2021458
Ikona - strzałka prawaRok 2022464
Ikona - strzałka prawaStatut13848
Ikona - strzałka prawaRegulamin19629
Ikona - strzałka prawaUchwały33941
Ikona - strzałka prawaRok 20225271
Ikona - strzałka prawaRok 202115305
Ikona - strzałka prawaRok 202022451
Ikona - strzałka prawaRok 201951038
Ikona - strzałka prawaRok 201855163
Ikona - strzałka prawaRok 201742937
Ikona - strzałka prawaRok 201649825
Ikona - strzałka prawaRok 201559925
Ikona - strzałka prawaRok 201455833
Ikona - strzałka prawaRok 201351963
Ikona - strzałka prawaRok 201265047
Ikona - strzałka prawaRok 201154261
Ikona - strzałka prawaRok 201043427
Ikona - strzałka prawaRok 200941503
Ikona - strzałka prawaRok 200835983
Ikona - strzałka prawaRok 200738389
Ikona - strzałka prawaRok 200641114
Ikona - strzałka prawaRok 200534866
Ikona - strzałka prawaRok 200436844
Ikona - strzałka prawaRok 200339156
Ikona - strzałka prawaRok 200235769
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy34814
Ikona - strzałka prawaRok 20227070
Ikona - strzałka prawaRok 202118265
Ikona - strzałka prawaRok 202027161
Ikona - strzałka prawaRok 201939722
Ikona - strzałka prawaRok 201835931
Ikona - strzałka prawaRok 201741510
Ikona - strzałka prawaRok 201647579
Ikona - strzałka prawaRok 201573913
Ikona - strzałka prawaRok 201445240
Ikona - strzałka prawaRok 201348063
Ikona - strzałka prawaRok 201249311
Ikona - strzałka prawaRok 201147144
Ikona - strzałka prawaRok 201043275
Ikona - strzałka prawaRok 200941863
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych4603
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa26671
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15950
Ikona - strzałka prawaRok 20114926
Ikona - strzałka prawaRok 20127456
Ikona - strzałka prawaRok 20132556
Ikona - strzałka prawaRok 20142467
Ikona - strzałka prawaRok 20153710
Ikona - strzałka prawaRok 20162525
Ikona - strzałka prawaRok 20173121
Ikona - strzałka prawaRok 20183007
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju13142
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne47740
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne32
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna18310
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4162
Ikona - strzałka prawaPozostałe13055
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie6205
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY4506
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek19798
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17984
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki13238
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia22485
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane10168
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina9643
Ikona - strzałka prawaRok 20095022
Ikona - strzałka prawaRok 20107793
Ikona - strzałka prawaRok 20116390
Ikona - strzałka prawaRok 20126684
Ikona - strzałka prawaRok 20137524
Ikona - strzałka prawaRok 20146996
Ikona - strzałka prawaRok 20157127
Ikona - strzałka prawaRok 20167246
Ikona - strzałka prawaRok 20176014
Ikona - strzałka prawaRok 20185018
Ikona - strzałka prawaRok 20194450
Ikona - strzałka prawaRok 20202605
Ikona - strzałka prawaRok 20211634
Ikona - strzałka prawaRok 2022630
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG3729
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin3382
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin3251
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice3490
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy12677
Ikona - strzałka prawaRok 20096785
Ikona - strzałka prawaRok 20106199
Ikona - strzałka prawaRok 201114089
Ikona - strzałka prawaRok 201214054
Ikona - strzałka prawaRok 20139262
Ikona - strzałka prawaRok 201411180
Ikona - strzałka prawaRok 201512323
Ikona - strzałka prawaRok 20168401
Ikona - strzałka prawaRok 20173277
Ikona - strzałka prawaRok 20183256
Ikona - strzałka prawaRok 20192269
Ikona - strzałka prawaRok 2020446
Ikona - strzałka prawaRok 2021480
Ikona - strzałka prawaRok 2022458
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO4501
Ikona - strzałka prawaPrzetargi14827
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem7979
Ikona - strzałka prawaSprzedaż23858
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne3253
Ikona - strzałka prawaRok 20193333
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi5722
Ikona - strzałka prawaInformacje6638
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych8616
Ikona - strzałka prawaAkty prawne8065
Ikona - strzałka prawaSprawozdania11947
Ikona - strzałka prawaKonkursy8935
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia61144
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów15438
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10615
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna10284
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych3646
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu10333
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14781
Ikona - strzałka prawaArchiwum10584
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego9608
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8764
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi8381

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-11-25 15:02:1, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)