Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin


STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1022951
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe11750
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu7070
Ikona - strzałka prawaKontakt11758
Ikona - strzałka prawaWybory11666
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 20156617
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW1211
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20156176
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20151424
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 20156937
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201410839
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?9124
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste4686
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności4921
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego6147
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo5499
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne9114
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty8151
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych2976
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej1384
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe1501
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta1394
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców1836
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu5929
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy129533
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia228698
Ikona - strzałka prawaAzbest3655
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne6577
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia1509
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej47953
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska22432
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew7379
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe1444
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta1608
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.453030
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski6798
Ikona - strzałka prawaPetycje444
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna993
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne747
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia2419
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro12602
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych14093
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy26257
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy4493
Ikona - strzałka prawaRadni5677
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy4090
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy9551
Ikona - strzałka prawaArchiwum11943
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy44859
Ikona - strzałka prawaWójt gminy21352
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy14559
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy6757
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe25106
Ikona - strzałka prawaRok 20023137
Ikona - strzałka prawaRok 20036063
Ikona - strzałka prawaRok 20044414
Ikona - strzałka prawaRok 20053380
Ikona - strzałka prawaRok 20062870
Ikona - strzałka prawaRok 20073084
Ikona - strzałka prawaRok 20086836
Ikona - strzałka prawaRok 20093232
Ikona - strzałka prawaRok 20103998
Ikona - strzałka prawaRok 20119293
Ikona - strzałka prawaRok 20126416
Ikona - strzałka prawaRok 20135860
Ikona - strzałka prawaRok 20149660
Ikona - strzałka prawaRok 201510110
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję2673
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję1736
Ikona - strzałka prawaRok 20165789
Ikona - strzałka prawaRok 20172960
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego4540
Ikona - strzałka prawaRok 20111849
Ikona - strzałka prawaRok 20124561
Ikona - strzałka prawaRok 20132136
Ikona - strzałka prawaRok 20142364
Ikona - strzałka prawaRok 20153117
Ikona - strzałka prawaRok 20161346
Ikona - strzałka prawaStatut8176
Ikona - strzałka prawaRegulamin9928
Ikona - strzałka prawaUchwały21173
Ikona - strzałka prawaRok 20182
Ikona - strzałka prawaRok 20174008
Ikona - strzałka prawaRok 201610230
Ikona - strzałka prawaRok 201516561
Ikona - strzałka prawaRok 201416299
Ikona - strzałka prawaRok 201317067
Ikona - strzałka prawaRok 201222438
Ikona - strzałka prawaRok 201119405
Ikona - strzałka prawaRok 201014051
Ikona - strzałka prawaRok 200912272
Ikona - strzałka prawaRok 200810966
Ikona - strzałka prawaRok 200711721
Ikona - strzałka prawaRok 200612412
Ikona - strzałka prawaRok 200510410
Ikona - strzałka prawaRok 200411179
Ikona - strzałka prawaRok 20039134
Ikona - strzałka prawaRok 20029217
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy17856
Ikona - strzałka prawaRok 20188
Ikona - strzałka prawaRok 20175462
Ikona - strzałka prawaRok 201610456
Ikona - strzałka prawaRok 201523180
Ikona - strzałka prawaRok 201413959
Ikona - strzałka prawaRok 201317018
Ikona - strzałka prawaRok 201218492
Ikona - strzałka prawaRok 201114308
Ikona - strzałka prawaRok 201014471
Ikona - strzałka prawaRok 200911974
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa14265
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11394
Ikona - strzałka prawaRok 20112014
Ikona - strzałka prawaRok 20123960
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju8482
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne21132
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna12152
Ikona - strzałka prawaPozostałe8908
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie2860
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY1318
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek15121
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo12380
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki9232
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia11970
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane7096
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe4671
Ikona - strzałka prawaRok 20092097
Ikona - strzałka prawaRok 20103134
Ikona - strzałka prawaRok 20112806
Ikona - strzałka prawaRok 20121920
Ikona - strzałka prawaRok 20132274
Ikona - strzałka prawaRok 20142284
Ikona - strzałka prawaRok 20151754
Ikona - strzałka prawaRok 2016933
Ikona - strzałka prawaRok 2017315
Ikona - strzałka prawaRok 20180
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy8279
Ikona - strzałka prawaRok 20041674
Ikona - strzałka prawaRok 20051753
Ikona - strzałka prawaRok 20061682
Ikona - strzałka prawaRok 20071712
Ikona - strzałka prawaRok 20081824
Ikona - strzałka prawaRok 20092892
Ikona - strzałka prawaRok 20102706
Ikona - strzałka prawaRok 20114681
Ikona - strzałka prawaRok 20124347
Ikona - strzałka prawaRok 20132326
Ikona - strzałka prawaRok 20142722
Ikona - strzałka prawaRok 20152921
Ikona - strzałka prawaRok 20161489
Ikona - strzałka prawaRok 2017292
Ikona - strzałka prawaRok 20187
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1145
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem400
Ikona - strzałka prawaSprzedaż989
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi2925
Ikona - strzałka prawaInformacje3344
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych4665
Ikona - strzałka prawaAkty prawne3627
Ikona - strzałka prawaSprawozdania5146
Ikona - strzałka prawaKonkursy4798
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia21453
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów5857
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja7459
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna7077
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych285
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu7196
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian10595
Ikona - strzałka prawaArchiwum6827
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego5947
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów5756
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi5555

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-01-17 21:27:32, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)