Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2174798
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20211780
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20202535
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe20590
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu10670
Ikona - strzałka prawaKontakt16864
Ikona - strzałka prawaWybory16516
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20203463
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191957
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.4588
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego5162
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811793
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201517291
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW4272
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201514623
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153640
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201517007
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201420150
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?13505
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste8762
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności10609
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego11037
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo10098
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne17358
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16198
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych5253
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3745
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3894
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3828
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców7252
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8832
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy238158
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia410048
Ikona - strzałka prawaAzbest8232
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne20485
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia11116
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej77979
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska41737
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew10106
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3431
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta4017
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód16681
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1776
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski10306
Ikona - strzałka prawaPetycje7100
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy3820
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta2850
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna5058
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych2554
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin3508
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin3171
Ikona - strzałka prawaSTRATEGIA PONADLOKALNA221
Ikona - strzałka prawaDOSTĘPNOŚĆ325
Ikona - strzałka prawaKoordynator ds. dostępności395
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności505
Ikona - strzałka prawaPlan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności386
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewnienia dostępności505
Ikona - strzałka prawaInformacja o Urzędzie Gminy w języku – ETR138
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostępności59
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne14140
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia14642
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro106509
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych75058
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne pon. 130 000 zł - od 1 stycznia 2021 r.3221
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy38321
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7909
Ikona - strzałka prawaRadni9681
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy7419
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy24001
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20182350
Ikona - strzałka prawaArchiwum42698
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań3429
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy92607
Ikona - strzałka prawaWójt gminy25619
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17946
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10287
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe37628
Ikona - strzałka prawaRok 20211927
Ikona - strzałka prawaRok 20204602
Ikona - strzałka prawaRok 20193656
Ikona - strzałka prawaRok 201813808
Ikona - strzałka prawaRok 201710213
Ikona - strzałka prawaRok 201610704
Ikona - strzałka prawaRok 201514613
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję6212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję4364
Ikona - strzałka prawaRok 201415493
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego8449
Ikona - strzałka prawaRok 20118195
Ikona - strzałka prawaRok 201213414
Ikona - strzałka prawaRok 20139953
Ikona - strzałka prawaRok 201411193
Ikona - strzałka prawaRok 201513884
Ikona - strzałka prawaRok 20169253
Ikona - strzałka prawaRok 20173459
Ikona - strzałka prawaRok 20183319
Ikona - strzałka prawa1157
Ikona - strzałka prawaRok 20191392
Ikona - strzałka prawaStatut12493
Ikona - strzałka prawaRegulamin16023
Ikona - strzałka prawaUchwały31831
Ikona - strzałka prawaRok 20213099
Ikona - strzałka prawaRok 202011570
Ikona - strzałka prawaRok 201934807
Ikona - strzałka prawaRok 201840019
Ikona - strzałka prawaRok 201732645
Ikona - strzałka prawaRok 201639752
Ikona - strzałka prawaRok 201547904
Ikona - strzałka prawaRok 201444997
Ikona - strzałka prawaRok 201342357
Ikona - strzałka prawaRok 201253239
Ikona - strzałka prawaRok 201144800
Ikona - strzałka prawaRok 201035631
Ikona - strzałka prawaRok 200933553
Ikona - strzałka prawaRok 200829269
Ikona - strzałka prawaRok 200731178
Ikona - strzałka prawaRok 200633196
Ikona - strzałka prawaRok 200528272
Ikona - strzałka prawaRok 200429741
Ikona - strzałka prawaRok 200330731
Ikona - strzałka prawaRok 200228489
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy31562
Ikona - strzałka prawaRok 20216221
Ikona - strzałka prawaRok 202016053
Ikona - strzałka prawaRok 201927168
Ikona - strzałka prawaRok 201826596
Ikona - strzałka prawaRok 201731416
Ikona - strzałka prawaRok 201637904
Ikona - strzałka prawaRok 201559390
Ikona - strzałka prawaRok 201436815
Ikona - strzałka prawaRok 201339262
Ikona - strzałka prawaRok 201240657
Ikona - strzałka prawaRok 201137988
Ikona - strzałka prawaRok 201035312
Ikona - strzałka prawaRok 200933464
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych2356
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa23595
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14888
Ikona - strzałka prawaRok 20114212
Ikona - strzałka prawaRok 20126595
Ikona - strzałka prawaRok 20131819
Ikona - strzałka prawaRok 20141760
Ikona - strzałka prawaRok 20152649
Ikona - strzałka prawaRok 20161795
Ikona - strzałka prawaRok 20172212
Ikona - strzałka prawaRok 20182249
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11879
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne41634
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16852
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2780
Ikona - strzałka prawaPozostałe12131
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie5442
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3739
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18975
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17033
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12474
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia20233
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9514
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina8531
Ikona - strzałka prawaRok 20094312
Ikona - strzałka prawaRok 20106605
Ikona - strzałka prawaRok 20115522
Ikona - strzałka prawaRok 20125472
Ikona - strzałka prawaRok 20136201
Ikona - strzałka prawaRok 20145817
Ikona - strzałka prawaRok 20155774
Ikona - strzałka prawaRok 20165755
Ikona - strzałka prawaRok 20174661
Ikona - strzałka prawaRok 20183797
Ikona - strzałka prawaRok 20192973
Ikona - strzałka prawaRok 20201405
Ikona - strzałka prawaRok 2021317
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG2305
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin2039
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1951
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice2082
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11668
Ikona - strzałka prawaRok 20095834
Ikona - strzałka prawaRok 20105351
Ikona - strzałka prawaRok 201111827
Ikona - strzałka prawaRok 201211704
Ikona - strzałka prawaRok 20137579
Ikona - strzałka prawaRok 20149179
Ikona - strzałka prawaRok 201510077
Ikona - strzałka prawaRok 20166757
Ikona - strzałka prawaRok 20172600
Ikona - strzałka prawaRok 20182535
Ikona - strzałka prawaRok 20191486
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO2709
Ikona - strzałka prawaPrzetargi12639
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem6125
Ikona - strzałka prawaSprzedaż20282
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2265
Ikona - strzałka prawaRok 20191738
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi5079
Ikona - strzałka prawaInformacje5705
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7781
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6909
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10420
Ikona - strzałka prawaKonkursy8037
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia53157
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów13939
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9935
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9452
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2927
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9719
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14028
Ikona - strzałka prawaArchiwum9862
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8846
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8093
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7698

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-10-25 15:28:02, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)