Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1358730
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.2369
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe16272
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8747
Ikona - strzałka prawaKontakt14077
Ikona - strzałka prawaWybory14200
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019557
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego416
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182071
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201511066
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2522
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20159518
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152422
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201511183
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414938
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11031
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6377
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności6996
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8454
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7438
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne12559
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11093
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych3942
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2378
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2530
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2433
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców3864
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7189
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy185657
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia304353
Ikona - strzałka prawaAzbest5074
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne11568
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia5374
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej61962
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska30161
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8559
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2304
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2638
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód2846
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe396
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.520640
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8448
Ikona - strzałka prawaPetycje2957
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy193
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta147
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna2743
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1057
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1481
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania567
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018529
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne4918
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia6297
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro53537
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych35432
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy33117
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6077
Ikona - strzałka prawaRadni7582
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5595
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy15670
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-2018901
Ikona - strzałka prawaArchiwum22483
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy65696
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23489
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16230
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8681
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31795
Ikona - strzałka prawaRok 2019699
Ikona - strzałka prawaRok 20189332
Ikona - strzałka prawaRok 20177362
Ikona - strzałka prawaRok 20168034
Ikona - strzałka prawaRok 201512078
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję4143
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2873
Ikona - strzałka prawaRok 201412173
Ikona - strzałka prawaRok 20137892
Ikona - strzałka prawaRok 20128460
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego6774
Ikona - strzałka prawaRok 20114474
Ikona - strzałka prawaRok 20128162
Ikona - strzałka prawaRok 20135312
Ikona - strzałka prawaRok 20145945
Ikona - strzałka prawaRok 20157632
Ikona - strzałka prawaRok 20164374
Ikona - strzałka prawaRok 20171148
Ikona - strzałka prawaRok 20181529
Ikona - strzałka prawa342
Ikona - strzałka prawaRok 2019185
Ikona - strzałka prawaStatut10079
Ikona - strzałka prawaRegulamin12026
Ikona - strzałka prawaUchwały28016
Ikona - strzałka prawaRok 20194777
Ikona - strzałka prawaRok 201814653
Ikona - strzałka prawaRok 201715989
Ikona - strzałka prawaRok 201622465
Ikona - strzałka prawaRok 201528918
Ikona - strzałka prawaRok 201426585
Ikona - strzałka prawaRok 201326728
Ikona - strzałka prawaRok 201234315
Ikona - strzałka prawaRok 201129499
Ikona - strzałka prawaRok 201022522
Ikona - strzałka prawaRok 200920837
Ikona - strzałka prawaRok 200818334
Ikona - strzałka prawaRok 200719303
Ikona - strzałka prawaRok 200619957
Ikona - strzałka prawaRok 200517488
Ikona - strzałka prawaRok 200418579
Ikona - strzałka prawaRok 200317317
Ikona - strzałka prawaRok 200216998
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy24498
Ikona - strzałka prawaRok 20195061
Ikona - strzałka prawaRok 201811103
Ikona - strzałka prawaRok 201715662
Ikona - strzałka prawaRok 201621129
Ikona - strzałka prawaRok 201536374
Ikona - strzałka prawaRok 201422975
Ikona - strzałka prawaRok 201325288
Ikona - strzałka prawaRok 201227382
Ikona - strzałka prawaRok 201123071
Ikona - strzałka prawaRok 201022683
Ikona - strzałka prawaRok 200920610
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa18521
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13232
Ikona - strzałka prawaRok 20113002
Ikona - strzałka prawaRok 20125112
Ikona - strzałka prawaRok 2013582
Ikona - strzałka prawaRok 2014601
Ikona - strzałka prawaRok 2015897
Ikona - strzałka prawaRok 2016583
Ikona - strzałka prawaRok 2017689
Ikona - strzałka prawaRok 2018837
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9816
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne29224
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14209
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne664
Ikona - strzałka prawaPozostałe10399
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4089
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2427
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17295
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14976
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10857
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia15619
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8322
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6565
Ikona - strzałka prawaRok 20093014
Ikona - strzałka prawaRok 20104606
Ikona - strzałka prawaRok 20113981
Ikona - strzałka prawaRok 20123363
Ikona - strzałka prawaRok 20133880
Ikona - strzałka prawaRok 20143751
Ikona - strzałka prawaRok 20153458
Ikona - strzałka prawaRok 20162985
Ikona - strzałka prawaRok 20172168
Ikona - strzałka prawaRok 20181491
Ikona - strzałka prawaRok 2019333
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG305
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin288
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin260
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice274
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9986
Ikona - strzałka prawaRok 20094128
Ikona - strzałka prawaRok 20103869
Ikona - strzałka prawaRok 20117712
Ikona - strzałka prawaRok 20127326
Ikona - strzałka prawaRok 20134544
Ikona - strzałka prawaRok 20145511
Ikona - strzałka prawaRok 20155879
Ikona - strzałka prawaRok 20163695
Ikona - strzałka prawaRok 20171472
Ikona - strzałka prawaRok 20181268
Ikona - strzałka prawaRok 2019238
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO234
Ikona - strzałka prawaPrzetargi6022
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem2777
Ikona - strzałka prawaSprzedaż6329
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne148
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi3986
Ikona - strzałka prawaInformacje4493
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6220
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5118
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7499
Ikona - strzałka prawaKonkursy6153
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia35119
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów9215
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8582
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8169
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1472
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8396
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12184
Ikona - strzałka prawaArchiwum8381
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6964
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6688
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6493

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-10-18 09:05:3, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)