Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1568730
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 2020476
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe17315
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu9146
Ikona - strzałka prawaKontakt14603
Ikona - strzałka prawaWybory14636
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.136
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019906
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego1325
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20183848
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201512231
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2867
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201510477
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152662
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201512274
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201415910
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11523
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6801
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności7521
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8976
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7949
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne13477
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11870
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4226
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2689
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2814
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2726
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców4561
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7483
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy194505
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia324593
Ikona - strzałka prawaAzbest5681
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne13303
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia6474
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej65790
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska32309
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8908
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2546
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2916
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód4812
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe676
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.537923
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8899
Ikona - strzałka prawaPetycje3828
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy724
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta601
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna3284
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1371
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin2037
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania1477
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018909
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne7403
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia7823
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro66334
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych44812
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy34449
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6485
Ikona - strzałka prawaRadni8126
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6006
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy17505
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181184
Ikona - strzałka prawaArchiwum25952
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań104
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy71327
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23970
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16668
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9087
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32771
Ikona - strzałka prawaRok 20191242
Ikona - strzałka prawaRok 201810785
Ikona - strzałka prawaRok 20177985
Ikona - strzałka prawaRok 20168593
Ikona - strzałka prawaRok 201512539
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3169
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję4557
Ikona - strzałka prawaRok 201412825
Ikona - strzałka prawaRok 20138434
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7149
Ikona - strzałka prawaRok 20115187
Ikona - strzałka prawaRok 20129167
Ikona - strzałka prawaRok 20136174
Ikona - strzałka prawaRok 20146951
Ikona - strzałka prawaRok 20158793
Ikona - strzałka prawaRok 20165323
Ikona - strzałka prawaRok 20171591
Ikona - strzałka prawaRok 20181977
Ikona - strzałka prawa492
Ikona - strzałka prawaRok 2019449
Ikona - strzałka prawaStatut10609
Ikona - strzałka prawaRegulamin12576
Ikona - strzałka prawaUchwały29107
Ikona - strzałka prawaRok 2020223
Ikona - strzałka prawaRok 201910535
Ikona - strzałka prawaRok 201819469
Ikona - strzałka prawaRok 201719021
Ikona - strzałka prawaRok 201625530
Ikona - strzałka prawaRok 201532276
Ikona - strzałka prawaRok 201429930
Ikona - strzałka prawaRok 201329372
Ikona - strzałka prawaRok 201237582
Ikona - strzałka prawaRok 201132169
Ikona - strzałka prawaRok 201024774
Ikona - strzałka prawaRok 200923109
Ikona - strzałka prawaRok 200820255
Ikona - strzałka prawaRok 200721373
Ikona - strzałka prawaRok 200622383
Ikona - strzałka prawaRok 200519410
Ikona - strzałka prawaRok 200420575
Ikona - strzałka prawaRok 200319678
Ikona - strzałka prawaRok 200219053
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy26109
Ikona - strzałka prawaRok 2020891
Ikona - strzałka prawaRok 20199602
Ikona - strzałka prawaRok 201814009
Ikona - strzałka prawaRok 201718477
Ikona - strzałka prawaRok 201624465
Ikona - strzałka prawaRok 201540301
Ikona - strzałka prawaRok 201425408
Ikona - strzałka prawaRok 201327717
Ikona - strzałka prawaRok 201229636
Ikona - strzałka prawaRok 201125635
Ikona - strzałka prawaRok 201024866
Ikona - strzałka prawaRok 200922758
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa19647
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13632
Ikona - strzałka prawaRok 20113256
Ikona - strzałka prawaRok 20125371
Ikona - strzałka prawaRok 2013841
Ikona - strzałka prawaRok 2014830
Ikona - strzałka prawaRok 20151213
Ikona - strzałka prawaRok 2016820
Ikona - strzałka prawaRok 2017947
Ikona - strzałka prawaRok 20181168
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10214
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne31826
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14800
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1041
Ikona - strzałka prawaPozostałe10766
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4390
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2710
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17641
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15502
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11280
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia16836
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8611
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina7020
Ikona - strzałka prawaRok 20093303
Ikona - strzałka prawaRok 20104978
Ikona - strzałka prawaRok 20114287
Ikona - strzałka prawaRok 20123752
Ikona - strzałka prawaRok 20134334
Ikona - strzałka prawaRok 20144130
Ikona - strzałka prawaRok 20153890
Ikona - strzałka prawaRok 20163600
Ikona - strzałka prawaRok 20172739
Ikona - strzałka prawaRok 20182007
Ikona - strzałka prawaRok 2019699
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG615
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin593
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin545
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice571
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10338
Ikona - strzałka prawaRok 20094485
Ikona - strzałka prawaRok 20104191
Ikona - strzałka prawaRok 20118538
Ikona - strzałka prawaRok 20128237
Ikona - strzałka prawaRok 20135149
Ikona - strzałka prawaRok 20146222
Ikona - strzałka prawaRok 20156729
Ikona - strzałka prawaRok 20164313
Ikona - strzałka prawaRok 20171703
Ikona - strzałka prawaRok 20181554
Ikona - strzałka prawaRok 2019473
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO679
Ikona - strzałka prawaPrzetargi7895
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem3743
Ikona - strzałka prawaSprzedaż10902
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne619
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4263
Ikona - strzałka prawaInformacje4768
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6610
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5486
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8211
Ikona - strzałka prawaKonkursy6537
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia38917
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów10174
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8875
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8419
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1747
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8686
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12583
Ikona - strzałka prawaArchiwum8651
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7261
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6932
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6738

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-06 14:28:26, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)