Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1418855
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.2905
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe16526
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8871
Ikona - strzałka prawaKontakt14230
Ikona - strzałka prawaWybory14304
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019676
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego697
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20182613
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201511454
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2645
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20159848
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152513
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201511551
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201415300
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11159
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6519
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności7180
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8646
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7594
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne12869
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11364
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4049
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2476
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2636
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2540
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców4118
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7274
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy188405
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia310806
Ikona - strzałka prawaAzbest5256
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne12073
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia5734
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej63074
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska30875
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8665
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2386
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2718
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód3369
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe477
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.525856
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8599
Ikona - strzałka prawaPetycje3254
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy342
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta271
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna2884
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1160
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1659
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania841
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018640
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne5584
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia6568
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro57450
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych37286
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy33585
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6243
Ikona - strzałka prawaRadni7801
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5733
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy16296
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181004
Ikona - strzałka prawaArchiwum23705
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy67825
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23652
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16364
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8818
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32134
Ikona - strzałka prawaRok 2019864
Ikona - strzałka prawaRok 20189857
Ikona - strzałka prawaRok 20177573
Ikona - strzałka prawaRok 20168219
Ikona - strzałka prawaRok 201512233
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję4287
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2984
Ikona - strzałka prawaRok 201412389
Ikona - strzałka prawaRok 20138082
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego6904
Ikona - strzałka prawaRok 20114710
Ikona - strzałka prawaRok 20128505
Ikona - strzałka prawaRok 20135606
Ikona - strzałka prawaRok 20146274
Ikona - strzałka prawaRok 20158026
Ikona - strzałka prawaRok 20164715
Ikona - strzałka prawaRok 20171287
Ikona - strzałka prawaRok 20181682
Ikona - strzałka prawa397
Ikona - strzałka prawaRok 2019285
Ikona - strzałka prawaStatut10227
Ikona - strzałka prawaRegulamin12200
Ikona - strzałka prawaUchwały28337
Ikona - strzałka prawaRok 20196399
Ikona - strzałka prawaRok 201816249
Ikona - strzałka prawaRok 201717050
Ikona - strzałka prawaRok 201623502
Ikona - strzałka prawaRok 201530059
Ikona - strzałka prawaRok 201427710
Ikona - strzałka prawaRok 201327602
Ikona - strzałka prawaRok 201235396
Ikona - strzałka prawaRok 201130409
Ikona - strzałka prawaRok 201023261
Ikona - strzałka prawaRok 200921656
Ikona - strzałka prawaRok 200819005
Ikona - strzałka prawaRok 200720023
Ikona - strzałka prawaRok 200620785
Ikona - strzałka prawaRok 200518163
Ikona - strzałka prawaRok 200419277
Ikona - strzałka prawaRok 200318125
Ikona - strzałka prawaRok 200217697
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy24977
Ikona - strzałka prawaRok 20196459
Ikona - strzałka prawaRok 201812078
Ikona - strzałka prawaRok 201716662
Ikona - strzałka prawaRok 201622146
Ikona - strzałka prawaRok 201537639
Ikona - strzałka prawaRok 201423799
Ikona - strzałka prawaRok 201326117
Ikona - strzałka prawaRok 201228164
Ikona - strzałka prawaRok 201123976
Ikona - strzałka prawaRok 201023482
Ikona - strzałka prawaRok 200921334
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa18895
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13341
Ikona - strzałka prawaRok 20113092
Ikona - strzałka prawaRok 20125201
Ikona - strzałka prawaRok 2013666
Ikona - strzałka prawaRok 2014675
Ikona - strzałka prawaRok 2015998
Ikona - strzałka prawaRok 2016660
Ikona - strzałka prawaRok 2017775
Ikona - strzałka prawaRok 2018935
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9939
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne29936
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14374
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne776
Ikona - strzałka prawaPozostałe10523
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4171
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2516
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17404
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15105
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10988
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia15925
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8431
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6739
Ikona - strzałka prawaRok 20093119
Ikona - strzałka prawaRok 20104739
Ikona - strzałka prawaRok 20114094
Ikona - strzałka prawaRok 20123494
Ikona - strzałka prawaRok 20134040
Ikona - strzałka prawaRok 20143876
Ikona - strzałka prawaRok 20153614
Ikona - strzałka prawaRok 20163237
Ikona - strzałka prawaRok 20172428
Ikona - strzałka prawaRok 20181704
Ikona - strzałka prawaRok 2019456
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG372
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin376
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin330
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice354
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10103
Ikona - strzałka prawaRok 20094258
Ikona - strzałka prawaRok 20103980
Ikona - strzałka prawaRok 20118018
Ikona - strzałka prawaRok 20127672
Ikona - strzałka prawaRok 20134763
Ikona - strzałka prawaRok 20145779
Ikona - strzałka prawaRok 20156187
Ikona - strzałka prawaRok 20163915
Ikona - strzałka prawaRok 20171550
Ikona - strzałka prawaRok 20181368
Ikona - strzałka prawaRok 2019313
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO391
Ikona - strzałka prawaPrzetargi6478
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem3022
Ikona - strzałka prawaSprzedaż7799
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne331
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4064
Ikona - strzałka prawaInformacje4585
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6336
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5239
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7731
Ikona - strzałka prawaKonkursy6263
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia36247
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów9490
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8671
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8242
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1546
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8491
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12320
Ikona - strzałka prawaArchiwum8471
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7060
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6759
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6560

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-12-06 15:11:30, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)