Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1483289
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.3426
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe16869
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8989
Ikona - strzałka prawaKontakt14382
Ikona - strzałka prawaWybory14438
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019784
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego991
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20183173
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201511787
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2739
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201510124
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152583
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201511891
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201415570
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?11320
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6632
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności7348
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8786
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7759
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne13154
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty11584
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4128
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2579
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2716
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2622
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców4329
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7373
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy191238
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia317004
Ikona - strzałka prawaAzbest5446
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne12705
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia6061
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej64238
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska31506
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8783
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2466
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2819
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód4031
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe566
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.530908
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8733
Ikona - strzałka prawaPetycje3539
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy541
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta453
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna3048
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1262
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1835
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania1147
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018776
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne6314
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia6867
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro61527
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych38581
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy34012
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6366
Ikona - strzałka prawaRadni7951
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5856
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy16813
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181078
Ikona - strzałka prawaArchiwum24648
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań59
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy69563
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23815
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16498
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8949
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe32412
Ikona - strzałka prawaRok 20191037
Ikona - strzałka prawaRok 201810262
Ikona - strzałka prawaRok 20177757
Ikona - strzałka prawaRok 20168380
Ikona - strzałka prawaRok 201512389
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję4405
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3063
Ikona - strzałka prawaRok 201412573
Ikona - strzałka prawaRok 20138241
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7024
Ikona - strzałka prawaRok 20114929
Ikona - strzałka prawaRok 20128803
Ikona - strzałka prawaRok 20135870
Ikona - strzałka prawaRok 20146582
Ikona - strzałka prawaRok 20158366
Ikona - strzałka prawaRok 20164990
Ikona - strzałka prawaRok 20171425
Ikona - strzałka prawaRok 20181822
Ikona - strzałka prawa441
Ikona - strzałka prawaRok 2019371
Ikona - strzałka prawaStatut10384
Ikona - strzałka prawaRegulamin12376
Ikona - strzałka prawaUchwały28686
Ikona - strzałka prawaRok 20198286
Ikona - strzałka prawaRok 201817669
Ikona - strzałka prawaRok 201717861
Ikona - strzałka prawaRok 201624361
Ikona - strzałka prawaRok 201530996
Ikona - strzałka prawaRok 201428637
Ikona - strzałka prawaRok 201328337
Ikona - strzałka prawaRok 201236304
Ikona - strzałka prawaRok 201131148
Ikona - strzałka prawaRok 201023879
Ikona - strzałka prawaRok 200922282
Ikona - strzałka prawaRok 200819548
Ikona - strzałka prawaRok 200720571
Ikona - strzałka prawaRok 200621456
Ikona - strzałka prawaRok 200518670
Ikona - strzałka prawaRok 200419857
Ikona - strzałka prawaRok 200318768
Ikona - strzałka prawaRok 200218250
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy25545
Ikona - strzałka prawaRok 2020198
Ikona - strzałka prawaRok 20197932
Ikona - strzałka prawaRok 201812882
Ikona - strzałka prawaRok 201717420
Ikona - strzałka prawaRok 201623384
Ikona - strzałka prawaRok 201538690
Ikona - strzałka prawaRok 201424480
Ikona - strzałka prawaRok 201326774
Ikona - strzałka prawaRok 201228794
Ikona - strzałka prawaRok 201124643
Ikona - strzałka prawaRok 201024071
Ikona - strzałka prawaRok 200921930
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa19271
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13485
Ikona - strzałka prawaRok 20113165
Ikona - strzałka prawaRok 20125283
Ikona - strzałka prawaRok 2013744
Ikona - strzałka prawaRok 2014750
Ikona - strzałka prawaRok 20151110
Ikona - strzałka prawaRok 2016739
Ikona - strzałka prawaRok 2017859
Ikona - strzałka prawaRok 20181073
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10078
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne30724
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14602
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne921
Ikona - strzałka prawaPozostałe10643
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4272
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2606
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17522
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15287
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11140
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia16344
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8510
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6867
Ikona - strzałka prawaRok 20093200
Ikona - strzałka prawaRok 20104861
Ikona - strzałka prawaRok 20114188
Ikona - strzałka prawaRok 20123614
Ikona - strzałka prawaRok 20134167
Ikona - strzałka prawaRok 20143991
Ikona - strzałka prawaRok 20153748
Ikona - strzałka prawaRok 20163402
Ikona - strzałka prawaRok 20172574
Ikona - strzałka prawaRok 20181857
Ikona - strzałka prawaRok 2019562
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG477
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin476
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin432
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice453
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10205
Ikona - strzałka prawaRok 20094364
Ikona - strzałka prawaRok 20104074
Ikona - strzałka prawaRok 20118261
Ikona - strzałka prawaRok 20127924
Ikona - strzałka prawaRok 20134929
Ikona - strzałka prawaRok 20145983
Ikona - strzałka prawaRok 20156418
Ikona - strzałka prawaRok 20164093
Ikona - strzałka prawaRok 20171620
Ikona - strzałka prawaRok 20181453
Ikona - strzałka prawaRok 2019389
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO539
Ikona - strzałka prawaPrzetargi7044
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem3309
Ikona - strzałka prawaSprzedaż9301
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne479
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4155
Ikona - strzałka prawaInformacje4661
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6460
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5364
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7975
Ikona - strzałka prawaKonkursy6392
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia37336
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów9753
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8766
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8320
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1635
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8580
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12432
Ikona - strzałka prawaArchiwum8557
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7146
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6833
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6637

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-29 12:57:33, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)