Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1721252
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20205744
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 2020580
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe18096
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu9487
Ikona - strzałka prawaKontakt15126
Ikona - strzałka prawaWybory15202
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.1469
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191211
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego2442
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20186272
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201513765
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3290
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201511716
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152921
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201513582
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201417161
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12048
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste7359
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności8329
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego9599
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo8573
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne14714
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty12992
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4501
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3002
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3128
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3067
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców5411
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7777
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy209642
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia345487
Ikona - strzałka prawaAzbest6378
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne15289
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia7802
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej69082
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska34890
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9221
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2783
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3219
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód7804
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe985
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9281
Ikona - strzałka prawaPetycje4669
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy1416
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta1093
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna3789
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1657
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin2434
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania2468
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin1401
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne9217
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia9465
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro75480
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych53023
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy35401
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy6875
Ikona - strzałka prawaRadni8625
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6384
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy19169
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181504
Ikona - strzałka prawaArchiwum30905
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań260
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy77389
Ikona - strzałka prawaWójt gminy24388
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16993
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9404
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe34168
Ikona - strzałka prawaRok 2020659
Ikona - strzałka prawaRok 20192145
Ikona - strzałka prawaRok 201811947
Ikona - strzałka prawaRok 20178601
Ikona - strzałka prawaRok 20169210
Ikona - strzałka prawaRok 201513139
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3514
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5046
Ikona - strzałka prawaRok 201413583
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7486
Ikona - strzałka prawaRok 20116029
Ikona - strzałka prawaRok 201210369
Ikona - strzałka prawaRok 20137223
Ikona - strzałka prawaRok 20148156
Ikona - strzałka prawaRok 201510261
Ikona - strzałka prawaRok 20166457
Ikona - strzałka prawaRok 20172117
Ikona - strzałka prawaRok 20182418
Ikona - strzałka prawa674
Ikona - strzałka prawaRok 2019685
Ikona - strzałka prawaStatut11100
Ikona - strzałka prawaRegulamin13540
Ikona - strzałka prawaUchwały29753
Ikona - strzałka prawaRok 20202138
Ikona - strzałka prawaRok 201917599
Ikona - strzałka prawaRok 201825530
Ikona - strzałka prawaRok 201723099
Ikona - strzałka prawaRok 201629807
Ikona - strzałka prawaRok 201536920
Ikona - strzałka prawaRok 201434618
Ikona - strzałka prawaRok 201333269
Ikona - strzałka prawaRok 201242326
Ikona - strzałka prawaRok 201136136
Ikona - strzałka prawaRok 201028103
Ikona - strzałka prawaRok 200926328
Ikona - strzałka prawaRok 200822928
Ikona - strzałka prawaRok 200724322
Ikona - strzałka prawaRok 200625756
Ikona - strzałka prawaRok 200521994
Ikona - strzałka prawaRok 200423312
Ikona - strzałka prawaRok 200323081
Ikona - strzałka prawaRok 200221897
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy27471
Ikona - strzałka prawaRok 20204701
Ikona - strzałka prawaRok 201914904
Ikona - strzałka prawaRok 201817885
Ikona - strzałka prawaRok 201722503
Ikona - strzałka prawaRok 201628734
Ikona - strzałka prawaRok 201546214
Ikona - strzałka prawaRok 201428903
Ikona - strzałka prawaRok 201331211
Ikona - strzałka prawaRok 201232831
Ikona - strzałka prawaRok 201129388
Ikona - strzałka prawaRok 201028039
Ikona - strzałka prawaRok 200926060
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych430
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa20670
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13988
Ikona - strzałka prawaRok 20113523
Ikona - strzałka prawaRok 20125697
Ikona - strzałka prawaRok 20131106
Ikona - strzałka prawaRok 20141065
Ikona - strzałka prawaRok 20151603
Ikona - strzałka prawaRok 20161080
Ikona - strzałka prawaRok 20171290
Ikona - strzałka prawaRok 20181450
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10678
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne34133
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15340
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1472
Ikona - strzałka prawaPozostałe11135
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4647
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2999
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18057
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo15888
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11626
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia17711
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8839
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina7453
Ikona - strzałka prawaRok 20093612
Ikona - strzałka prawaRok 20105445
Ikona - strzałka prawaRok 20114614
Ikona - strzałka prawaRok 20124228
Ikona - strzałka prawaRok 20134874
Ikona - strzałka prawaRok 20144594
Ikona - strzałka prawaRok 20154436
Ikona - strzałka prawaRok 20164201
Ikona - strzałka prawaRok 20173300
Ikona - strzałka prawaRok 20182533
Ikona - strzałka prawaRok 20191442
Ikona - strzałka prawaRok 2020240
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG985
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin961
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin888
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice924
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10657
Ikona - strzałka prawaRok 20094855
Ikona - strzałka prawaRok 20104517
Ikona - strzałka prawaRok 20119507
Ikona - strzałka prawaRok 20129277
Ikona - strzałka prawaRok 20135836
Ikona - strzałka prawaRok 20147075
Ikona - strzałka prawaRok 20157722
Ikona - strzałka prawaRok 20165005
Ikona - strzałka prawaRok 20171935
Ikona - strzałka prawaRok 20181821
Ikona - strzałka prawaRok 2019726
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1190
Ikona - strzałka prawaPrzetargi9541
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem4337
Ikona - strzałka prawaSprzedaż14398
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1174
Ikona - strzałka prawaRok 2019287
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4494
Ikona - strzałka prawaInformacje5019
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6899
Ikona - strzałka prawaAkty prawne5869
Ikona - strzałka prawaSprawozdania8854
Ikona - strzałka prawaKonkursy6882
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia42988
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów11412
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9140
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8633
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2018
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8905
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12976
Ikona - strzałka prawaArchiwum8914
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7537
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7203
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6982

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-08-05 08:37:06, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)