Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1775246
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20207007
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20201046
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe18528
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu9654
Ikona - strzałka prawaKontakt15396
Ikona - strzałka prawaWybory15376
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.2040
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191336
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego2966
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20187361
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201514411
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3475
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201512276
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153043
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201514160
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201417718
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12270
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste7574
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności8753
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego9840
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo8858
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne15233
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13609
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4620
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3136
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3261
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3209
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców5754
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7919
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy214517
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia356677
Ikona - strzałka prawaAzbest6702
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne16205
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia8368
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej70756
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska36040
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9387
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2898
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3364
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód9298
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1123
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9456
Ikona - strzałka prawaPetycje5103
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy1738
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta1370
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna4043
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych1810
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin2648
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania2929
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin1656
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne10240
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia10557
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro81147
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych59091
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy35967
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7068
Ikona - strzałka prawaRadni8829
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy6576
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy20012
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20181650
Ikona - strzałka prawaArchiwum33180
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań544
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy80350
Ikona - strzałka prawaWójt gminy24609
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17183
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9572
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe35012
Ikona - strzałka prawaRok 20201783
Ikona - strzałka prawaRok 20192554
Ikona - strzałka prawaRok 201812293
Ikona - strzałka prawaRok 20178866
Ikona - strzałka prawaRok 20169480
Ikona - strzałka prawaRok 201513418
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję3666
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5264
Ikona - strzałka prawaRok 201413941
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego7665
Ikona - strzałka prawaRok 20116452
Ikona - strzałka prawaRok 201210938
Ikona - strzałka prawaRok 20137730
Ikona - strzałka prawaRok 20148735
Ikona - strzałka prawaRok 201510966
Ikona - strzałka prawaRok 20166992
Ikona - strzałka prawaRok 20172376
Ikona - strzałka prawaRok 20182602
Ikona - strzałka prawa764
Ikona - strzałka prawaRok 2019805
Ikona - strzałka prawaStatut11373
Ikona - strzałka prawaRegulamin14043
Ikona - strzałka prawaUchwały30090
Ikona - strzałka prawaRok 20203539
Ikona - strzałka prawaRok 201921050
Ikona - strzałka prawaRok 201828393
Ikona - strzałka prawaRok 201724965
Ikona - strzałka prawaRok 201631815
Ikona - strzałka prawaRok 201539090
Ikona - strzałka prawaRok 201436752
Ikona - strzałka prawaRok 201335124
Ikona - strzałka prawaRok 201244521
Ikona - strzałka prawaRok 201137901
Ikona - strzałka prawaRok 201029557
Ikona - strzałka prawaRok 200927818
Ikona - strzałka prawaRok 200824207
Ikona - strzałka prawaRok 200725668
Ikona - strzałka prawaRok 200627251
Ikona - strzałka prawaRok 200523283
Ikona - strzałka prawaRok 200424582
Ikona - strzałka prawaRok 200324653
Ikona - strzałka prawaRok 200223180
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy28201
Ikona - strzałka prawaRok 20206887
Ikona - strzałka prawaRok 201917238
Ikona - strzałka prawaRok 201819639
Ikona - strzałka prawaRok 201724266
Ikona - strzałka prawaRok 201630604
Ikona - strzałka prawaRok 201548673
Ikona - strzałka prawaRok 201430529
Ikona - strzałka prawaRok 201332842
Ikona - strzałka prawaRok 201234348
Ikona - strzałka prawaRok 201131072
Ikona - strzałka prawaRok 201029527
Ikona - strzałka prawaRok 200927591
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych891
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa21161
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14147
Ikona - strzałka prawaRok 20113648
Ikona - strzałka prawaRok 20125865
Ikona - strzałka prawaRok 20131229
Ikona - strzałka prawaRok 20141191
Ikona - strzałka prawaRok 20151789
Ikona - strzałka prawaRok 20161215
Ikona - strzałka prawaRok 20171455
Ikona - strzałka prawaRok 20181589
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju10899
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne35238
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna15600
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1683
Ikona - strzałka prawaPozostałe11313
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie4804
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3127
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18224
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16098
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki11772
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia18128
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8951
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina7638
Ikona - strzałka prawaRok 20093747
Ikona - strzałka prawaRok 20105658
Ikona - strzałka prawaRok 20114789
Ikona - strzałka prawaRok 20124475
Ikona - strzałka prawaRok 20135140
Ikona - strzałka prawaRok 20144835
Ikona - strzałka prawaRok 20154687
Ikona - strzałka prawaRok 20164491
Ikona - strzałka prawaRok 20173551
Ikona - strzałka prawaRok 20182769
Ikona - strzałka prawaRok 20191772
Ikona - strzałka prawaRok 2020410
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG1188
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin1137
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1067
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice1108
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy10817
Ikona - strzałka prawaRok 20095034
Ikona - strzałka prawaRok 20104680
Ikona - strzałka prawaRok 20119957
Ikona - strzałka prawaRok 20129757
Ikona - strzałka prawaRok 20136167
Ikona - strzałka prawaRok 20147494
Ikona - strzałka prawaRok 20158188
Ikona - strzałka prawaRok 20165331
Ikona - strzałka prawaRok 20172055
Ikona - strzałka prawaRok 20181949
Ikona - strzałka prawaRok 2019864
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1537
Ikona - strzałka prawaPrzetargi10256
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem4636
Ikona - strzałka prawaSprzedaż16900
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1365
Ikona - strzałka prawaRok 2019573
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4586
Ikona - strzałka prawaInformacje5144
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7044
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6072
Ikona - strzałka prawaSprawozdania9189
Ikona - strzałka prawaKonkursy7051
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia45048
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów11999
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9257
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8745
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2155
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9016
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13149
Ikona - strzałka prawaArchiwum9026
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego7691
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7348
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7107

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-10-23 14:41:53, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)