Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1284618
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego2988
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe15807
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu8598
Ikona - strzałka prawaKontakt13880
Ikona - strzałka prawaWybory13858
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 2019359
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20181297
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201510559
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW2374
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 20159104
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20152319
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201510723
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201414519
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?10865
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste6196
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności6750
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego8221
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo7257
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne12164
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty10795
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych3831
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej2263
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe2410
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2325
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców3561
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu7070
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy181623
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia295975
Ikona - strzałka prawaAzbest4919
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne10981
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia4981
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej60574
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska29311
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew8423
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe2216
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta2537
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód2123
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe291
Ikona - strzałka prawaPrzetargi do 31 grudnia 2016 r.513836
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski8311
Ikona - strzałka prawaPetycje2598
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna2576
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych946
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin1263
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania179
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin za rok 2018384
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne4085
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia6001
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro48392
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych33274
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy32556
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy5911
Ikona - strzałka prawaRadni7371
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy5408
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy15004
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-2018774
Ikona - strzałka prawaArchiwum20921
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy63252
Ikona - strzałka prawaWójt gminy23275
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy16041
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy8499
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe31416
Ikona - strzałka prawaRok 2019492
Ikona - strzałka prawaRok 20188691
Ikona - strzałka prawaRok 20177117
Ikona - strzałka prawaRok 20167823
Ikona - strzałka prawaRok 201511884
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję3978
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję2748
Ikona - strzałka prawaRok 201411923
Ikona - strzałka prawaRok 20137679
Ikona - strzałka prawaRok 20128250
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego6648
Ikona - strzałka prawaRok 20114182
Ikona - strzałka prawaRok 20127777
Ikona - strzałka prawaRok 20134950
Ikona - strzałka prawaRok 20145572
Ikona - strzałka prawaRok 20157142
Ikona - strzałka prawaRok 20163945
Ikona - strzałka prawaRok 2017937
Ikona - strzałka prawaRok 20181307
Ikona - strzałka prawa276
Ikona - strzałka prawaRok 2019103
Ikona - strzałka prawaStatut9893
Ikona - strzałka prawaRegulamin11814
Ikona - strzałka prawaUchwały27591
Ikona - strzałka prawaRok 20193108
Ikona - strzałka prawaRok 201812478
Ikona - strzałka prawaRok 201714624
Ikona - strzałka prawaRok 201621067
Ikona - strzałka prawaRok 201527418
Ikona - strzałka prawaRok 201425165
Ikona - strzałka prawaRok 201325556
Ikona - strzałka prawaRok 201232912
Ikona - strzałka prawaRok 201128143
Ikona - strzałka prawaRok 201021534
Ikona - strzałka prawaRok 200919856
Ikona - strzałka prawaRok 200817479
Ikona - strzałka prawaRok 200718407
Ikona - strzałka prawaRok 200619017
Ikona - strzałka prawaRok 200516667
Ikona - strzałka prawaRok 200417759
Ikona - strzałka prawaRok 200316306
Ikona - strzałka prawaRok 200216117
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy23826
Ikona - strzałka prawaRok 20193472
Ikona - strzałka prawaRok 20189806
Ikona - strzałka prawaRok 201714310
Ikona - strzałka prawaRok 201619901
Ikona - strzałka prawaRok 201534588
Ikona - strzałka prawaRok 201421888
Ikona - strzałka prawaRok 201324211
Ikona - strzałka prawaRok 201226331
Ikona - strzałka prawaRok 201121776
Ikona - strzałka prawaRok 201021677
Ikona - strzałka prawaRok 200919633
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa18046
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty13092
Ikona - strzałka prawaRok 20112896
Ikona - strzałka prawaRok 20124997
Ikona - strzałka prawaRok 2013486
Ikona - strzałka prawaRok 2014511
Ikona - strzałka prawaRok 2015757
Ikona - strzałka prawaRok 2016472
Ikona - strzałka prawaRok 2017585
Ikona - strzałka prawaRok 2018706
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju9662
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne28358
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna14015
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne542
Ikona - strzałka prawaPozostałe10258
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie3967
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY2294
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek17109
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo14784
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki10699
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia15267
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane8210
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina6390
Ikona - strzałka prawaRok 20092901
Ikona - strzałka prawaRok 20104440
Ikona - strzałka prawaRok 20113846
Ikona - strzałka prawaRok 20123204
Ikona - strzałka prawaRok 20133701
Ikona - strzałka prawaRok 20143589
Ikona - strzałka prawaRok 20153290
Ikona - strzałka prawaRok 20162772
Ikona - strzałka prawaRok 20171969
Ikona - strzałka prawaRok 20181245
Ikona - strzałka prawaRok 2019175
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG189
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin178
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin169
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice163
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy9817
Ikona - strzałka prawaRok 20093941
Ikona - strzałka prawaRok 20103717
Ikona - strzałka prawaRok 20117254
Ikona - strzałka prawaRok 20126944
Ikona - strzałka prawaRok 20134275
Ikona - strzałka prawaRok 20145190
Ikona - strzałka prawaRok 20155506
Ikona - strzałka prawaRok 20163420
Ikona - strzałka prawaRok 20171373
Ikona - strzałka prawaRok 20181153
Ikona - strzałka prawaRok 2019145
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO32
Ikona - strzałka prawaPrzetargi5587
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem2569
Ikona - strzałka prawaSprzedaż5554
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi3881
Ikona - strzałka prawaInformacje4376
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych6033
Ikona - strzałka prawaAkty prawne4971
Ikona - strzałka prawaSprawozdania7242
Ikona - strzałka prawaKonkursy6033
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia33729
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów8853
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja8478
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna8064
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych1374
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu8288
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian12072
Ikona - strzałka prawaArchiwum8289
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego6869
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów6602
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi6394

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-08-21 11:25:4, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)