Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1990594
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 2021996
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20201852
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe19637
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu10140
Ikona - strzałka prawaKontakt16138
Ikona - strzałka prawaWybory15926
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20201338
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20191667
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.3317
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego4103
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189584
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201515876
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW3888
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201513488
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153345
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201515639
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201418971
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?12824
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste8177
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności9704
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego10427
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo9463
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne16346
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14998
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych4926
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3448
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe3586
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3526
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców6513
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8350
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy228489
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia383980
Ikona - strzałka prawaAzbest7526
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne18432
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia9796
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej74537
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska38923
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew9808
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3174
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3698
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód12986
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1456
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski9937
Ikona - strzałka prawaPetycje6266
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy2844
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta2106
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna4643
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych2161
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin3128
Ikona - strzałka prawaProtokół z głosowania3577
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin2402
Ikona - strzałka prawaDOSTĘPNOŚĆ89
Ikona - strzałka prawaKoordynator ds. dostępności133
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności151
Ikona - strzałka prawaPlan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności124
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewnienia dostępności191
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne12676
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia13155
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro94540
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych68228
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne pon. 130 000 zł - od 1 stycznia 2021 r.1024
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy37355
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy7523
Ikona - strzałka prawaRadni9280
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy7034
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy22152
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20182013
Ikona - strzałka prawaArchiwum38083
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań1954
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy86962
Ikona - strzałka prawaWójt gminy25192
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy17597
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy9969
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe36254
Ikona - strzałka prawaRok 20203620
Ikona - strzałka prawaRok 20193201
Ikona - strzałka prawaRok 201813072
Ikona - strzałka prawaRok 20179547
Ikona - strzałka prawaRok 201610129
Ikona - strzałka prawaRok 201514071
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję5759
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję4023
Ikona - strzałka prawaRok 201414759
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego8062
Ikona - strzałka prawaRok 20117336
Ikona - strzałka prawaRok 201212167
Ikona - strzałka prawaRok 20138836
Ikona - strzałka prawaRok 201410015
Ikona - strzałka prawaRok 201512459
Ikona - strzałka prawaRok 20168187
Ikona - strzałka prawaRok 20172940
Ikona - strzałka prawaRok 20182982
Ikona - strzałka prawa965
Ikona - strzałka prawaRok 20191112
Ikona - strzałka prawaStatut11975
Ikona - strzałka prawaRegulamin15115
Ikona - strzałka prawaUchwały31170
Ikona - strzałka prawaRok 2021636
Ikona - strzałka prawaRok 20208042
Ikona - strzałka prawaRok 201928730
Ikona - strzałka prawaRok 201834618
Ikona - strzałka prawaRok 201728836
Ikona - strzałka prawaRok 201635965
Ikona - strzałka prawaRok 201543577
Ikona - strzałka prawaRok 201441206
Ikona - strzałka prawaRok 201338890
Ikona - strzałka prawaRok 201248920
Ikona - strzałka prawaRok 201141399
Ikona - strzałka prawaRok 201032682
Ikona - strzałka prawaRok 200930921
Ikona - strzałka prawaRok 200826827
Ikona - strzałka prawaRok 200728404
Ikona - strzałka prawaRok 200630349
Ikona - strzałka prawaRok 200525832
Ikona - strzałka prawaRok 200427184
Ikona - strzałka prawaRok 200327825
Ikona - strzałka prawaRok 200225975
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy30231
Ikona - strzałka prawaRok 20212475
Ikona - strzałka prawaRok 202012115
Ikona - strzałka prawaRok 201922495
Ikona - strzałka prawaRok 201823320
Ikona - strzałka prawaRok 201728081
Ikona - strzałka prawaRok 201634611
Ikona - strzałka prawaRok 201554255
Ikona - strzałka prawaRok 201433888
Ikona - strzałka prawaRok 201336242
Ikona - strzałka prawaRok 201237790
Ikona - strzałka prawaRok 201134669
Ikona - strzałka prawaRok 201032555
Ikona - strzałka prawaRok 200930635
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych1582
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa22434
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty14555
Ikona - strzałka prawaRok 20113934
Ikona - strzałka prawaRok 20126250
Ikona - strzałka prawaRok 20131524
Ikona - strzałka prawaRok 20141489
Ikona - strzałka prawaRok 20152234
Ikona - strzałka prawaRok 20161518
Ikona - strzałka prawaRok 20171842
Ikona - strzałka prawaRok 20181951
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju11429
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne38891
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna16305
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2259
Ikona - strzałka prawaPozostałe11766
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie5134
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3444
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek18642
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo16499
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12140
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia19353
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9247
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina8109
Ikona - strzałka prawaRok 20094021
Ikona - strzałka prawaRok 20106133
Ikona - strzałka prawaRok 20115150
Ikona - strzałka prawaRok 20124971
Ikona - strzałka prawaRok 20135694
Ikona - strzałka prawaRok 20145318
Ikona - strzałka prawaRok 20155249
Ikona - strzałka prawaRok 20165153
Ikona - strzałka prawaRok 20174116
Ikona - strzałka prawaRok 20183313
Ikona - strzałka prawaRok 20192399
Ikona - strzałka prawaRok 2020934
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG1828
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin1612
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin1524
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice1594
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11283
Ikona - strzałka prawaRok 20095456
Ikona - strzałka prawaRok 20105040
Ikona - strzałka prawaRok 201110954
Ikona - strzałka prawaRok 201210819
Ikona - strzałka prawaRok 20136924
Ikona - strzałka prawaRok 20148394
Ikona - strzałka prawaRok 20159187
Ikona - strzałka prawaRok 20166111
Ikona - strzałka prawaRok 20172331
Ikona - strzałka prawaRok 20182258
Ikona - strzałka prawaRok 20191196
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO2164
Ikona - strzałka prawaPrzetargi11851
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem5461
Ikona - strzałka prawaSprzedaż18919
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne1865
Ikona - strzałka prawaRok 20191196
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi4834
Ikona - strzałka prawaInformacje5451
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7462
Ikona - strzałka prawaAkty prawne6524
Ikona - strzałka prawaSprawozdania9824
Ikona - strzałka prawaKonkursy7612
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia49886
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów13320
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja9564
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9059
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych2503
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9303
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian13555
Ikona - strzałka prawaArchiwum9397
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8071
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów7663
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7389

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-13 12:00:59, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)