Powrót na stronę główną BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
GMINY SECEMIN

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Gmina Secemin

Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2269616
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny 20212047
Ikona - strzałka prawaPOWSZECHNY SPIS ROLNY 20202819
Ikona - strzałka prawaDane podstawowe21081
Ikona - strzałka prawaGodziny pracy urzędu10874
Ikona - strzałka prawaKontakt17198
Ikona - strzałka prawaWybory16697
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej 20204612
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20192099
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu i Senatu - 2019r.5209
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego5693
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812859
Ikona - strzałka prawaWybory Parlamentarne 201517989
Ikona - strzałka prawaInformacje dla OKW4460
Ikona - strzałka prawaReferendum ogólnokrajowe 201515140
Ikona - strzałka prawaWybory ławników 20153772
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenckie 201517622
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201420664
Ikona - strzałka prawaJak załatwiać sprawy?13714
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste9003
Ikona - strzałka prawaEwidencja ludności11039
Ikona - strzałka prawaAkty stanu cywilnego11301
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska, ronictwo i leśnictwo10337
Ikona - strzałka prawaPlanowanie przestrzenne17848
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty16816
Ikona - strzałka prawaDokształcanie młodocianych5394
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej3875
Ikona - strzałka prawaZezwolenie-zbiorniki bezodpływowe4038
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta3967
Ikona - strzałka prawaRejestr wyborców7577
Ikona - strzałka prawaOceń pracę urzędu8999
Ikona - strzałka prawaNabory na wolne stanowiska pracy242500
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia424513
Ikona - strzałka prawaTaryfy za wodę i ścieki18
Ikona - strzałka prawaobowiązujące w latach 2022-202521
Ikona - strzałka prawaAzbest8581
Ikona - strzałka prawaOdpady komunalne21680
Ikona - strzałka prawaKomunalizacja mienia11698
Ikona - strzałka prawaRejestr działalności regulowanej79565
Ikona - strzałka prawaOchrona środowiska43296
Ikona - strzałka prawaOgłoszenie w sprawie ścięcia drzew10267
Ikona - strzałka prawaWykaz zezwoleń - zbiorniki bezodpływowe3562
Ikona - strzałka prawaBezdomne zwierzęta4147
Ikona - strzałka prawaKomunikaty o stanie wód18833
Ikona - strzałka prawaObrona cywilna-zarządzanie kryzysowe-sprawy wojskowe1910
Ikona - strzałka prawaSkargi i wnioski10478
Ikona - strzałka prawaPetycje7484
Ikona - strzałka prawaKierowane do Rady Gminy4240
Ikona - strzałka prawaKierowane do Wójta3193
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna5679
Ikona - strzałka prawaPolityka Ochrony Danych Osobowych2762
Ikona - strzałka prawaTransmisje Sesji Rady Gminy Secemin3802
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie Gminy Secemin3630
Ikona - strzałka prawaSTRATEGIA PONADLOKALNA374
Ikona - strzałka prawaDOSTĘPNOŚĆ449
Ikona - strzałka prawaKoordynator ds. dostępności641
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności688
Ikona - strzałka prawaPlan działania na rzecz poprawy zapewnienia dostępności527
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie zapewnienia dostępności688
Ikona - strzałka prawaInformacja o Urzędzie Gminy w języku – ETR299
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostępności207
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne15164
Ikona - strzałka prawaPlanowane zamówienia15538
Ikona - strzałka prawaDo 30 tysięcy euro109662
Ikona - strzałka prawaNa podstawie Prawa Zamówień Publicznych79466
Ikona - strzałka prawaZamówienia publiczne pon. 130 000 zł - od 1 stycznia 2021 r.4598
Ikona - strzałka prawaOrgany
Ikona - strzałka prawaRada gminy38953
Ikona - strzałka prawaPrzewodniczący Rady Gminy8090
Ikona - strzałka prawaRadni9857
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Gminy7590
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Gminy25294
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014-20182510
Ikona - strzałka prawaArchiwum45042
Ikona - strzałka prawaProtokoły z głosowań4446
Ikona - strzałka prawaProtokoły z sesji Rady Gminy95729
Ikona - strzałka prawaWójt gminy25848
Ikona - strzałka prawaSekretarz gminy18087
Ikona - strzałka prawaSkarbnik gminy10424
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe38004
Ikona - strzałka prawaRok 20212485
Ikona - strzałka prawaRok 20204881
Ikona - strzałka prawaRok 20193839
Ikona - strzałka prawaRok 201814148
Ikona - strzałka prawaRok 201710484
Ikona - strzałka prawaRok 201610944
Ikona - strzałka prawaRok 201514865
Ikona - strzałka prawaOświadczenia kończących kadencję4511
Ikona - strzałka prawaOświadczenia rozpoczynających kadencję6391
Ikona - strzałka prawaRok 201415781
Ikona - strzałka prawaPrawo lokalne
Ikona - strzałka prawaAkty Prawa Miejscowego8648
Ikona - strzałka prawaRok 20118611
Ikona - strzałka prawaRok 201213968
Ikona - strzałka prawaRok 201310428
Ikona - strzałka prawaRok 201411714
Ikona - strzałka prawaRok 201514557
Ikona - strzałka prawaRok 20169768
Ikona - strzałka prawaRok 20173708
Ikona - strzałka prawaRok 20183473
Ikona - strzałka prawa1237
Ikona - strzałka prawaRok 20191530
Ikona - strzałka prawaRok 202010
Ikona - strzałka prawaRok 20216
Ikona - strzałka prawaRok 20227
Ikona - strzałka prawaStatut12754
Ikona - strzałka prawaRegulamin16510
Ikona - strzałka prawaUchwały32373
Ikona - strzałka prawaRok 202213
Ikona - strzałka prawaRok 20215133
Ikona - strzałka prawaRok 202013696
Ikona - strzałka prawaRok 201938132
Ikona - strzałka prawaRok 201842859
Ikona - strzałka prawaRok 201734485
Ikona - strzałka prawaRok 201641589
Ikona - strzałka prawaRok 201550110
Ikona - strzałka prawaRok 201446890
Ikona - strzałka prawaRok 201344040
Ikona - strzałka prawaRok 201255372
Ikona - strzałka prawaRok 201146473
Ikona - strzałka prawaRok 201037023
Ikona - strzałka prawaRok 200934794
Ikona - strzałka prawaRok 200830460
Ikona - strzałka prawaRok 200732447
Ikona - strzałka prawaRok 200634639
Ikona - strzałka prawaRok 200529385
Ikona - strzałka prawaRok 200430997
Ikona - strzałka prawaRok 200332131
Ikona - strzałka prawaRok 200229768
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Wójta Gminy32271
Ikona - strzałka prawaRok 202210
Ikona - strzałka prawaRok 20218813
Ikona - strzałka prawaRok 202018130
Ikona - strzałka prawaRok 201929463
Ikona - strzałka prawaRok 201828350
Ikona - strzałka prawaRok 201733213
Ikona - strzałka prawaRok 201639710
Ikona - strzałka prawaRok 201562233
Ikona - strzałka prawaRok 201438256
Ikona - strzałka prawaRok 201340873
Ikona - strzałka prawaRok 201242234
Ikona - strzałka prawaRok 201139714
Ikona - strzałka prawaRok 201036706
Ikona - strzałka prawaRok 200934858
Ikona - strzałka prawaInterpelacje radnych2798
Ikona - strzałka prawaWieloletnia prognoza finansowa24121
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty15106
Ikona - strzałka prawaRok 20114342
Ikona - strzałka prawaRok 20126740
Ikona - strzałka prawaRok 20131943
Ikona - strzałka prawaRok 20141882
Ikona - strzałka prawaRok 20152834
Ikona - strzałka prawaRok 20161921
Ikona - strzałka prawaRok 20172371
Ikona - strzałka prawaRok 20182385
Ikona - strzałka prawaStrategia rozwoju12110
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne42941
Ikona - strzałka prawaGospodarka komunalna17176
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3037
Ikona - strzałka prawaPozostałe12305
Ikona - strzałka prawaJednostki gminne
Ikona - strzałka prawaGminna Biblioteka Publiczna w Seceminie5579
Ikona - strzałka prawaKSIĘGA REJESTROWA INSTYTUCJI KULTURY3874
Ikona - strzałka prawaWykaz jednostek19119
Ikona - strzałka prawaSzkolnictwo17231
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia i związki12620
Ikona - strzałka prawaSłużba zdrowia20726
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane9647
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - Gmina8730
Ikona - strzałka prawaRok 20094442
Ikona - strzałka prawaRok 20106823
Ikona - strzałka prawaRok 20115670
Ikona - strzałka prawaRok 20125689
Ikona - strzałka prawaRok 20136443
Ikona - strzałka prawaRok 20146029
Ikona - strzałka prawaRok 20156019
Ikona - strzałka prawaRok 20166028
Ikona - strzałka prawaRok 20174913
Ikona - strzałka prawaRok 20184020
Ikona - strzałka prawaRok 20193260
Ikona - strzałka prawaRok 20201645
Ikona - strzałka prawaRok 2021546
Ikona - strzałka prawaRok 20228
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - UG2532
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - SP Secemin2260
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - PP Secemin2170
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe - ZSP Żelisławice2351
Ikona - strzałka prawaBudżet Gminy11849
Ikona - strzałka prawaRok 20095991
Ikona - strzałka prawaRok 20105489
Ikona - strzałka prawaRok 201112241
Ikona - strzałka prawaRok 201212148
Ikona - strzałka prawaRok 20137878
Ikona - strzałka prawaRok 20149504
Ikona - strzałka prawaRok 201510476
Ikona - strzałka prawaRok 20167042
Ikona - strzałka prawaRok 20172714
Ikona - strzałka prawaRok 20182655
Ikona - strzałka prawaRok 20191613
Ikona - strzałka prawaRok 20208
Ikona - strzałka prawaRok 20218
Ikona - strzałka prawaRok 20226
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO3035
Ikona - strzałka prawaPrzetargi13054
Ikona - strzałka prawaDzierżawy i najem6458
Ikona - strzałka prawaSprzedaż21063
Ikona - strzałka prawaKontrole zewnętrzne2449
Ikona - strzałka prawaRok 20192048
Ikona - strzałka prawaWspółpraca z organizacjami pozarządowymi5183
Ikona - strzałka prawaInformacje5862
Ikona - strzałka prawaSpis lokalnych organizacji pozarządowych7919
Ikona - strzałka prawaAkty prawne7118
Ikona - strzałka prawaSprawozdania10692
Ikona - strzałka prawaKonkursy8200
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia55072
Ikona - strzałka prawaRozstrzygnięcia konkursów14218
Ikona - strzałka prawaSłużby gminne
Ikona - strzałka prawaPolicja10054
Ikona - strzałka prawaStraż pożarna9576
Ikona - strzałka prawaInformacje
Ikona - strzałka prawaPonowne wykorzystywanie informacji publicznych3059
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu9832
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian14192
Ikona - strzałka prawaArchiwum10026
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego8994
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów8208
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi7819

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2022-01-20 09:35:30, zmian dokonał(a): ug

WCAG 2.0 (Level AA)